خدمات سرمایه گذاری ترکیه

برای سرمایه گذاری در خارج از کشور راه‌ها و روش‌های زیادی پیش‌روی سرمایه داران است. برخی از این راه‌ها می‌تواند صرفا با سود خوب همراه باشد و در طرف دیگر برخی کشورها علاوه‌بر سود خوب و مناسب؛ امکاناتی همچون شهروندی و اقامت را برای شما به همراه دارند که ترکیه از آن دست مقاصد است. در این بخش صرفا به معرفی خدمات سرمایه گذاری در موسسه آریان پور می‌پردازیم و در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به قسمت معرفی خدمات اقامت از طریق سرمایه‌گذاری ترکیه مراجعه کنید.
اما قبل از هر موضوعی با توجه به افزایش درخواست‌ها و هم‌چنین سخت‌تر شدن شرایط سرمایه گذاری در ترکیه به نسبت سال‌های گذشته؛ این موضوع بیش از پیش حس می‌شود که شما برای قدم برداشتن در این مسیر نیاز به یک همراه معتبر و کار بلد دارید. ما در موسسه اقامتی آریان پور با توجه به تجربه چندیدن ساله در زمینه سرمایه گذاری در ترکیه و ارائه مشاوره به سرمایه گذاران عزیز آماده ارائه مشاوره و خدمات به شما همراهان عزیز هستیم.

ترکیه، قلب اوراسیا یا درب تجارت اروپا

ترکیه کشوری صنعتی، تجاری و گردشگری در قلب قاره اوراسیا است؛ در واقع این کشور مابین دو قاره اروپا و استرالیا قرار دارد و به نوعی شاه‌راه ورود به قاره اروپا است. همین موضوع به تنهایی کافیست تا شما به عنوان یک سرمایه گذار ترکیه را به عنوان یک مقصد برای سرمایه گذاری انتخاب کنید.
ترکیه با مساحتی حدود ۷۸۳ هزار کیلومتر مربع و جمعیتی بالغ بر ۸۴ میلیون نفر به عنوان یکی از قطب‌های سرمایه گذاری در اروپا و آسیا شناخته می‌شود. از دیگر نکاتی که در خصوص سرمایه گذاری در ترکیه باید به آن توجه ویژه داشته باشید؛ آینده روشن اقتصاد و تجارت این کشور است. همچنین رابطه خوب اقتصادی میان دو کشور خود به تنهایی دلیل کافی برای سرمایه گذاری به شمار می‌رود؛ البته که نباید از دین و فرهنگ تقریبا یکسان هم چشم‌پوشی کرد.

چرا ترکیه برای سرمایه گذاری گزینه ایده آلی به شمار می رود؟

دلایل زیادی برای پاسخ به این پرسش وجود دارد؛ اگر بخواهیم به صورت خلاصه‌وار به تمامی این موارد بپردازیم؛ موارد زیر از آن دست دلایلی است که می‌تواند در تصمیم گیری شما اثر بخش باشد.
نهایت زمانی که برای اخذ ویزا و اقامت از طریق سرمایه گذاری لازم دارید در حدود ۳ الی ۶ ماه خواهد بود.
با اخذ ویزا و اقامت ترکیه امکان سفر به ۱۴۸ کشور جهان را خواهید داشت.
یکی از نکات مهمی که برای اخذ ویزای ترکیه باید به آن توجه کنید؛ شرط امکان عدم حضور در خاک ترکیه است.
پاسپورت ترکیه در رتبه بندی جهانی جایگاه سی‌ام در میان برترین پاسپورت‌ها را دارد.
پاسپورت ترکیه ده سال اعتبار دارد و به صورت مادام العمر قابل تمدید است.
همه اعضای خانواده از خدمات درمانی ویژه و رایگان بهره می برند.
یکی از دیگر مزایای سرمایه گذاری در ترکیه امکان دو تابعیتی شدن است؛ یعنی شما علاوه‌بر تابعیت ایرانی تابعیت ترکیه را هم خواهید داشت.
افرادی که از این روش‌ یعنی سرمایه گذاری در این کشور حضور دارند؛ از خدمت سربازی معاف می‌شوند.
از دیگر امکاناتی که برای این افراد میسر می‌شود؛ می‌توانیم به امکان تحصیل رایگان اشاره کنیم. امکان سفر بدون ویزا به کشورهای اتحادیه اروپا و ۲۶ کشور حوزه شنگن.
سرمایه گذاری در بیستمین اقتصاد برتر جهان که در برنامه این کشور تا ده سال دیگر به رتبه ده صعود خواهد کرد.
سرمایه گذاری در کشوری که با معرفی خودرو ملی خود؛ خط و نشان بزرگی برای کشورهای اروپایی و آسیایی کشید.
با توجه به وجود سرمایه گذاران ایرانی در ترکیه، امکان همکاری‌های موفقیت آمیز در روند رشد بیزینس شما وجود داد.

توافق نامه ارتقاء و حفاظت از سرمایه گذاری

به طور خلاصه این توافق نامه با ارائه اطمینان به سرمایه گذار بیان می‌دارد که سرمایه فرد سرمایه گذار تحت هیچ شرایطی مصادره نشود؛ مگر در شرایط اضطراری و با خبر قبلی.

توافق نامه پیشگیری دوگانه مالیاتی

این توافق نامه تضمین می کند که مالیات تنها در یکی از دو کشور پرداخت شود و سرمایه گذار در هر دو کشور ترکیه و ایران ملزم به پرداخت مالیات نباشد.

انواع روش های سرمایه گذاری در ترکیه

از جمله موارد و راه‌کارهای بی‌دردسر برای اخذ اقامت این کشور می‌توانیم به خرید ملک در ترکیه اشاره کنیم. برای سرمایه گذاری در این کشور لازم است تا با هزینه‌ای بالغ بر ۲۵۰ هزار دلار آمریکا برای خرید ملک اقدام کنید. این مبلغ در سال‌های گذشته در حدود ۱ میلیون دلار بود که با توجه به طرح‌های اقتصادی نوین در ترکیه این میزان به یک چهارم تنزل پیدا کرد.
البته اگر بودجه پرداختی شما کم‌تر از میزان مشخص شده (شصت هزار دلار) از جانب دولت ترکیه باشد؛ شما می‌توانید با خرید ملک می‌توانید اقامت سه ساله این کشور را دریافت کنید. لازم به ذکر است که این اقامت به صورت توریستی بوده و شما اجازه کار در این کشور را تا زمانی که مجوز کار در این کشور را دریافت نکنید؛ نخواهید داشت.
از دیگر روش‌هایی که برای سرمایه گذاری در این کشور لازم است به آن توجه داشته باشیم، قرار دادن سپرده بانکی به ارزش ۵۰۰ هزار دلار امریکا در بانک‌های این کشور است. در این روش شما باید به مدت ۳ سال سرمایه‌ای برابر با ۵۰۰ هزار دلار امریکا را در بانک‌های این کشور به عنوان سپرده قرار دهید.
اما از دیگر موارد مهم و کاربردی در خصوص سرمایه گذاری در ترکیه می‌توانیم به کارآفرینی در این کشور اشاره کنیم. با توجه به تغییرات اساسی در قانون‌های سرمایه گذاری در ترکیه شما می‌توانید با استخدام و کارآفرینی برای اتباع ترک در این کشور از مزایای سرمایه گذاری در ترکیه استفاده کنید.

چرا ما را انتخاب کنید؟

همانطور که در ابتدا به موضوع اقامت، پاسپورت وشهروندی ترکیه اشاره کردیم، نه تنها برای اقامت و شهروندی از طریق خرید ملک وسرمایه گذاری، بلکه برای هر مقصد و هدفی نیاز به همراهی یک مشاور و متخصص کاربلد و با تجربه در آن زمینه دارید مجموعه ما با تکیه بر دانش،ارتباطات وتجربه چندین ساله خود در ترکیه،یک همراه مطمئن برای مسیر پر پیچ وخم سرمایه گذاری و خرید ملک و خصوصا اخذشهروندی وپاسپورت در کنار شما خواهیم بود تا به نتیجه نهایی و ایده آل شما برسیم. اما خدمات ما صرفا در این مورد خلاصه نمی شود، سایر مواردی را که میتوانیم به عنوان خدمات به آنها اشاره داشته باشیم را میتوانید در قسمت خدمات وب سایت مشاهده کنید.در کل ما با توجه به نیاز وهدف شما تمام عزم خود را جزم کرده تا در کمترین زمان ممکن وبا کمترین هزینه و با دقت بالا صادقانه همراه شما باشیم. درون مایه و رسالت ما به گونه ای است علاوه بر ارائه برترین نتیجه، تا زمانی که شما تشخیص بدین در تمام موارد مهاجرت و زندگی در ترکیه در کنار شما هستیم.

فرم مشاوره رایگان