خدمات خرید ملک در قبرس شمالی

اگر از مرزهای ترکیه کمی فراتر برویم و به‌طور رسمی وارد قلمرو اروپا شویم، قبرس یکی از کشورهایی است که می‌تواند مقصد منطقی برای مهاجرین ایرانی باشد. قبرس با توجه به نزدیکی نسبی به ایران و زبان رسمی ترکی یا یونانی می‌تواند گزینه مناسبی برای اقامت یا مهاجرت باشد. راه‌های زیادی برای اخذ اقامت یا تابعیت قبرس وجود دارد؛ که خرید ملک در این کشور؛ به ویژه در قبرس شمالی می‌تواند در زمان کوتاهی شما را به شهروندی اتحادیه اروپا و موارد این‌چنینی برساند.

البته که به دلیل افزایش تقاضا یکی از نکاتی که باید به آن توجه ویژه داشته باشید؛ وجود افراد سودجو و افراد نابلد است که می‌تواند به قیمت از بین رفتن سرمایه چندین و چند ساله شما منتهی شود. به همین دلیل وجود یک تیم کاربلد و با تجربه در این زمینه می‌تواند دلگرمی بزرگی برای ورود به این حوزه از سرمایه گذاری باشد. ما در موسسه مهاجرتی آریان پور با توجه به دغدغه‌های شما، هم از نظر روند پیشرفت فرایند و هم از نظر ارزش سرمایه، این تضمین را به شما می‌دهیم که نه صرفا در نقطه پایان، بلکه در طول مسیر هم کنار شما باشیم.

آشنایی بیشتر با کشور قبرس

قبرس به دو بخش قبرس شمالی و قبرس جنوبی تقسیم می‌شود که قبرس شمالی محل سکونت ترک زبانان است و به همین دلیل خرید ملک در قبرس شمالی متقاضیان بیشتری دارد.
قبرس جزیره‌ای در دریای مدیترانه است که آب و هوایی معتدل دارد، معمولا شما در قبرس ۳۰۰ روز آفتابی را در سال تجربه خواهید کرد. آب و هوای این کشور در تابستان گرم و خشک و در زمستان معتدل است.
در حال حاضر جمعیت این کشور در حدود ۵ میلیون نفر است و مساحت آن در مجموع چیزی در حدود ۹۰۰۰ کیلومتر مربع است.
قبرس در زمره کشورهای اتحادیه اروپا قرار دارد و واحد پول این کشور یورو است.

خصوصیات کلی قبرس شمالی

نام رسمی این بخش جمهوری قبرس شمالی نام دارد. پایتخت قبرس شمالی نیکوزیای شمالی نام دارد. زبان رسمی قبرس شمالی زبان ترکیه‌ای است. دین ۹۸% مردم قبرس شمالی اسلام است، و عمده مذهب آن‌ها تسنن است. واحد پولی قبرس شمالی لیر است که به دلیل دسترسی راحت ایرانیان به لیر همین گزینه یکی از دلایل خرید ملک در قبرس شمالی است. شهرهای مناسب برای خرید ملک در قبرس شمالی گیرنه، فاماگوستا و اسکله است.

مزایای خرید ملک در قبرس شمالی

قیمت پایین ملک در قبرس اولین دلیل برای خرید ملک و سرمایه گذاری در این کشور به شمار می‌رود. حداقل قیمت ملک در قبرس شمالی در حدود ۳۷۰۰۰ پوند انگلیس است. خرید ملک به دو حالت قسطی و نقدر که در حالت قسطی شما با ۱۰۰۰ پوند ملک خود را به مدت ۱ ماه رزور می‌کنید و پس از آن مبلغ ملک رات براساس قسط بندی تا حداکثر ۴۰ ماه تسویه می‌کنید. هزینه زندگی نسبتا پایین و نزدیک به ایران از دیگر موارد زندگی در قبرس است. همان‌طور که در بالا اشاره کردیم خرید ملک به صورت قسطی میسر است و این شرایط پرداخت به صورت کاملا باورنکردنی به نفع شما خواهد بود. میران تورم ده درصدی در قیمت ملک نوید بخش سرمایه گذاری در کشوری با واحد پول ثابت است. با احتساب پوند ۲۴۰۰۰ تومانی و حداقل قیمت ملک شما با چیزی در حدود ۹۰۰ میلیون صاحبخانه می‌شوید. امکان شش روز اقامت رایگان در جهت خرید ملک در این کشور برای شما محیا است. در صورت صلح احتمالی دو قبرس سرمایه شما رشد تا ۵ برابر خواهد داشت. ثبت کامل سند به نام خریدار حتی به صورت کاملا قسطی در قبرس شمالی از دیگر موارد مهم در مزیت‌های خرید ملک در قبرس شمالی به شمار می‌رود.

رشد ملک در قبرس شمالی به چه شکل است؟

در این کشور علاوه‌بر تورم منطقی سالیانه ملک که ۵ الی ۱۰ درصد است؛ ارزش افزوده مناسبی شامل ملک‌های قبرس شمالی می‌شود. اگر بخواهیم بحث ارزش افزوده را به زبان ساده‌تر بیان کنیم؛ به فرض مثال؛ پروژه‌ای که در مرحله خاک ۳۵۰۰۰ پ.ند پیش فروش می‌شود؛ پس از مرحله گود برداری این مبلغ به ۳۷۰۰۰ الی ۳۸۰۰۰ پوند و پس از نمایان شدن اسکلت به ۴۱۰۰۰ پوند و در مرحله آخر پس از تکمیل به ۴۷۰۰۰ پوند می‌رسد.

چرا ما را انتخاب کنید؟

همان‌طور که در بالا به این موضوع اشاره کردیم، موضوع خرید ملک در قبرس شمالی دارای نکات جزئی ولی مهمی هستند که در هیچ مقاله‌ای به آن‌ها اشاره نشده است. به همین دلیل شما نه تنها در قدم اول؛ بلکه در طول مسیر هم نیاز به یک همراه مطمئن دارید تا در لحظه به لحظه خرید خانه در قبرس شمالی همراه شما باشد.
ارائه مشاوره در خصوص شرایط وجزئیات خرید ملک در قبرس شمالی وپرداخت و انتقال وجه از نکات مهم خرید ملک در قبرس است.شما برای هر مقصد و هدفی نیاز به همراهی یک مشاور و متخصص کاربلد وبا تجربه در آن زمینه دارید مجموعه ما با تکیه بر دانش،ارتباطات وتجربه چندین ساله خود در ترکیه و قبرس،یک همراه مطمئن برای مسیر پر پیچ وخم سرمایه گذاری و خرید ملک و خصوصا اقامت قبرس و اخذشهروندی وپاسپورت ترکیه در کنار شما خواهیم بود تا به نتیجه نهایی و ایده آل شما برسیم.
اما خدمات ما صرفا در این مورد خلاصه نمی شود،سایر مواردی را که میتوانیم به عنوان خدمات به آنها اشاره داشته باشیم را میتوانید در قسمت خدمات وب سایت مشاهده کنید.در کل ما با توجه به نیاز وهدف شما تمام عزم خود را جزم کرده تا در کمترین زمان ممکن وبا کمترین هزینه و با دقت بالا صادقانه همراه شما باشیم.درون مایه ورسالت ما به گونه ای است علاوه بر ارائه برترین نتیجه، تا زمانی که شما تشخیص بدین در تمام موارد مهاجرت وزندگی در ترکیه و قبرس شمالی در کنار شما هستیم.

فرم مشاوره رایگان