خدمات خرید ملک در قبرس شمالی

اگر از مرزهای ترکیه کمی فراتر برویم و به‌طور رسمی وارد قلمرو اروپا شویم، قبرس یکی از کشورهایی است که می‌تواند مقصد منطقی برای مهاجرین ایرانی باشد. قبرس با توجه به نزدیکی نسبی به ایران و زبان رسمی ترکی یا یونانی می‌تواند گزینه مناسبی برای اقامت یا مهاجرت باشد. راه‌های زیادی برای اخذ اقامت یا تابعیت قبرس وجود دارد؛ که خرید ملک در این کشور؛ به ویژه در قبرس شمالی می‌تواند در زمان کوتاهی شما را به شهروندی اتحادیه اروپا و موارد این‌چنینی برساند.
البته که به دلیل افزایش تقاضا یکی از نکاتی که باید به آن توجه ویژه داشته باشید؛ وجود افراد سودجو و افراد نابلد است که می‌تواند به قیمت از بین رفتن سرمایه چندین و چند ساله شما منتهی شود. به همین دلیل وجود یک تیم کاربلد و با تجربه در این زمینه می‌تواند دلگرمی بزرگی برای ورود به این حوزه از سرمایه گذاری باشد. ما در موسسه مهاجرتی آریان پور با توجه به دغدغه‌های شما، هم از نظر روند پیشرفت فرایند و هم از نظر ارزش سرمایه، این تضمین را به شما می‌دهیم که نه صرفا در نقطه پایان، بلکه در طول مسیر هم کنار شما باشیم.

آشنایی بیشتر با کشور قبرس

قبرس به دو بخش قبرس شمالی و قبرس جنوبی تقسیم می‌شود که قبرس شمالی محل سکونت ترک زبانان است و به همین دلیل خرید ملک در قبرس شمالی متقاضیان بیشتری دارد. قبرس جزیره‌ای در دریای مدیترانه است که آب و هوایی معتدل دارد، معمولا شما در قبرس ۳۰۰ روز آفتابی را در سال تجربه خواهید کرد. آب و هوای این کشور در تابستان گرم و خشک و در زمستان معتدل است. در حال حاضر جمعیت این کشور در حدود ۵ میلیون نفر است و مساحت آن در مجموع چیزی در حدود ۹۰۰۰ کیلومتر مربع است. قبرس در زمره کشورهای اتحادیه اروپا قرار دارد و واحد پول این کشور یورو است.

مزایای خرید ملک در قبرس شمالی

قیمت پایین ملک در قبرس اولین دلیل برای خرید ملک و سرمایه گذاری در این کشور به شمار می‌رود. حداقل قیمت ملک در قبرس شمالی در حدود ۳۷۰۰۰ پوند انگلیس است. خرید ملک به دو حالت قسطی و نقدر که در حالت قسطی شما با ۱۰۰۰ پوند ملک خود را به مدت ۱ ماه رزور می‌کنید و پس از آن مبلغ ملک رات براساس قسط بندی تا حداکثر ۴۰ ماه تسویه می‌کنید. هزینه زندگی نسبتا پایین و نزدیک به ایران از دیگر موارد زندگی در قبرس است. همان‌طور که در بالا اشاره کردیم خرید ملک به صورت قسطی میسر است و این شرایط پرداخت به صورت کاملا باورنکردنی به نفع شما خواهد بود. میران تورم ده درصدی در قیمت ملک نوید بخش سرمایه گذاری در کشوری با واحد پول ثابت است. با احتساب پوند ۲۴۰۰۰ تومانی و حداقل قیمت ملک شما با چیزی در حدود ۹۰۰ میلیون صاحبخانه می‌شوید. امکان شش روز اقامت رایگان در جهت خرید ملک در این کشور برای شما محیا است. در صورت صلح احتمالی دو قبرس سرمایه شما رشد تا ۵ برابر خواهد داشت. ثبت کامل سند به نام خریدار حتی به صورت کاملا قسطی در قبرس شمالی از دیگر موارد مهم در مزیت‌های خرید ملک در قبرس شمالی به شمار می‌رود.

خصوصیات کلی قبرس شمالی

نام رسمی این بخش جمهوری قبرس شمالی نام دارد. پایتخت قبرس شمالی نیکوزیای شمالی نام دارد. زبان رسمی قبرس شمالی زبان ترکیه‌ای است. دین ۹۸% مردم قبرس شمالی اسلام است، و عمده مذهب آن‌ها تسنن است. واحد پولی قبرس شمالی لیر است که به دلیل دسترسی راحت ایرانیان به لیر همین گزینه یکی از دلایل خرید ملک در قبرس شمالی است. شهرهای مناسب برای خرید ملک در قبرس شمالی گیرنه، فاماگوستا و اسکله است.

رشد ملک در قبرس شمالی به چه شکل است؟

منطقه لانگ بیچ با توجه به شرایط بسیار ایده‌آل همچون وجود تعداد کثیری از سازندگان و سرمایه گذاران در این منطقه موقعیت بسیار مناسبی هم برای سرمایه گذاری و هم برای خرید ملک دارد. از دیگر مزیت‌های لانگ بیچ می‌توانیم به نزدیکی به دریا، رانندگی به مدت ۳۰ دقیقه برای رسیدن به فرودگاه و فاصله ۱۰ و ۴۰ دقیقه‌ای به دو شهر فاماگوستا و لفکوشا اشاره کرد. در این کشور علاوه‌بر تورم منطقی سالیانه ملک که ۵ الی ۱۰ درصد است؛ ارزش افزوده مناسبی شامل ملک‌های قبرس شمالی می‌شود. اگر بخواهیم بحث ارزش افزوده را به زبان ساده‌تر بیان کنیم؛ به فرض مثال؛ پروژه‌ای که در مرحله خاک ۳۵۰۰۰ پ.ند پیش فروش می‌شود؛ پس از مرحله گود برداری این مبلغ به ۳۷۰۰۰ الی ۳۸۰۰۰ پوند و پس از نمایان شدن اسکلت به ۴۱۰۰۰ پوند و در مرحله آخر پس از تکمیل به ۴۷۰۰۰ پوند می‌رسد.

چرا موسسه آریان‌پور

همان‌طور که در ابتدا معرفی خدمات خرید ملک به این موضوع اشاره کردیم؛ نه تنها برای خرید ملک در قبرس شمالی بلکه برای هر مقصدی نیاز به همراهی یک موسسه کاربلد و باتجربه در این زمینه دارد. ما در موسسه آریان‌پور با تکیه بر دانش و ارتباطات خود در قبرس، یک همراه مطمئن برای مسیر پرپیچ‌ و خم خرید ملک در کنار شما خواهیم بود. اما خدمات موسسه آریان‌پور صرفا در این مورد خلاصه نمی‌شود؛ سایر مواردی که می‌توانیم به عنوان خدمات موسسه آریان پور به آن‌ها اشاره داشته باشیم؛ به شرح زیر است:ارائه مشاوره عمومی رایگان در خصوص شرایط و مدارک لازم برای خرید ملک در قبرس شمالی و دیگر موارد این‌چنینی یکی از اصلی‌ترین خدمات موسسه آریان پور به شمار می‌رود. ارائه مشاوره تخصصی برای موارد و اطلاعات تخصصی‌تر که در صورت رسیدن به نتیجه‌ نهایی و ایده‌آل شما، کل مبلغ مشاوره تخصصی به شما عودت داده می‌شود. اما یکی از تمایزهای موسسه آریان‌پور که می‌توانیم به آن اشاره کنیم؛ هزینه سفر اعم از هزینه پرواز و هتل است که میهمان ما هستید. در کل ما در موسسه آریان‌پور با توجه به نیاز و هدف شما تمام عزم خود را جزم می‌کنیم تا در کمترین زمان ممکن، و با کمترین هزینه ممکن یک همراه مطمئن باشیم. درون مایه و رسالت ما در موسسه آریان پور به گونه‌ای است که علاوه‌بر ارائه برترین نتیجه، در طول مسیر هم همراه شما باشیم.

فرم مشاوره رایگان