اقامت یک ساله توریستی ترکیه

ترکیه یا به زبان تجاری؛ قلب قاره اوراسیا به واسطه قرار گیری میان دو قاره اروپا و آسیا از جایگاه تجاری خوبی هم برای سرمایه گذاری و هم برای زندگی برخوردار است. راه‌های زیادی برای اخذ اقامت در ترکیه وجود دارد که یکی از راحت‌ترین و کم دردسرترین راه‌ها با توجه به امکانات لازم اقامت یک ساله توریستی ترکیه است. البته همین راحتی خود دلیل کافی برای افزایش درخواست‌اقامت یک ساله توریستی ترکیه و به تبع آن سخت تر شدن شرایط در این مسیر است؛ و چاره کار در این شرایط اعتماد به یک تیم حرفه‌ای و کاربلد همچون موسسه حقوقی مهاجرتی آریان پور است.

ترکیه را بیشتر بشناسید

ترکیه کشوری توریستی با چشم‌انداز روشن در حوزه صنعت و تجارت است. مساحت این کشور در حدود ۷۸۳ هزار کیلومتر مربع و جمعیت آن در حدود ۸۴ میلیون نفر است و از این حیث شباهت زیادی با ایران دارد. نکته مهمی که در خصوص صنعت رو به رشد این کشور باید به آن اشاره کنیم؛ به غیر از حوزه گردشگری که بخش اعظمی از درآمد این کشور را تشکیل می‌دهد؛ می‌توانیم به حوزه تولیدات پررونق ترکیه اشاره داشته باشیم. به گونه‌ای که ترکیه بعد از چین به عنوان قطب صنعتی برای اروپا تعریف می‌شود.البته نکته مخفی که در خصوص آینده اقتصادی، علمی و صنعتی ترکیه کم‌تر به آن توجه می‌شود؛ می‌توانیم به هدف‌گذاری دولت ترکیه برای رسیدن به جمع ده کشور پردآمد و اقتصاد برتر جهان اشاره کنیم. براساس نظریات و آمار و احتمالات؛ این کشور قصد دارد تا در زمانی کمتر از ۲۰ سال به عنوان یکی از کشورهای جهان اولی شناخته شود. برای اثبات این موضوع کافیست به خودرو ملی این کشور که چندی پیش معرفی شد نگاهی داشته باشیم.

اقامت یک ساله توریستی ترکیه یا کیملیک

اقامت یک ساله توریستی ترکیه یا کیملیککیملیک در زبان ترکی به معنی هویت می باشد است و به کارت اقامت ترکیه (Residence of Turkey)، کیملیک گفته می‌شود. افراد خارجی که درخواست اقامت و زندگی در ترکیه را می‌دهند اداره مهاجرت پس از قبول مدارک به آن‌ها کارتی می‌دهد که کیملیک شناخته می‌شود. نکته‌ای که در خصوص کیملیک باید به آن اشاره کنیم عدم اجازه کار با کیملیک در ترکیه است و شما در صورت تمایل به کار در این کشور؛ می‌بایست براساس شرایطی که جلوتر به آن اشاره می‌کنیم؛ اقدام به اخذ مجوز کار کنید.

مزایای اقامت کارت(کیملیک کارت) چیست؟

حضور در ترکیه بدون سرمایه گذاری، ثبت شرکت و افتتاح حساب.
استفاده از خدمات درمانی، اجازه یافتن کار و تبدیل کیملیک به اقامت کاری.

آیا اقامت توریستی یک ساله ترکیه قابل تمدید است؟

صرفا اجاره ملک برای تمدید یک ساله ترکیه کافی نیست. برای تمدید مهلت یک ساله لازم است تا حتما علاوه‌بر داشتن اجاره‌نامه، مجوز کار در ترکیه، اجازه تحصیل و شرایط سرمایه‌گذاری در این‌کشور را به همراه خود داشته باشید. اگر مدارک نامبرده در بالا را همراه خود نداشته باشید؛ اجازه اقامت در خاک این کشور را نخواهید داشت و باید برای اخذ مجدد این اقامت؛ یک سال خارج از خاک ترکیه به سر ببرید. نکته‌ای که در خصوص ارائه مدارک باید به آن توجه ویژه داشته باشید؛ فرصت پیگیری و پاسخ دهی دو ماهه است؛ پس برای ارائه مدارک از دو ماه قبل اقدامات لازم را انجام دهید.با توجه به مواردی که در بالا ذکر کردیم و تمایل دولت ترکیه برای ارائه و تمدید اقامت به افرادی که سود‌دهی و اعتبار بیشتری را برای ترکیه به همراه دارند؛ شما لازم دارید تا حتما به یک تیم حرفه‌‌ای در این زمینه اعتماد کنید تا با توجه به نکات لازم در این زمینه و تجربه گروه‌های مهاجرتی و حقوقی با دردسر کمتری برای تمدید اقامت خود قدم بردارید.

چرا موسسه آریان پور

با توجه به حساسیت‌های دولت ترکیه برای ارائه اقامت یک ساله توریستی ترکیه به ویژه از طریق اجاره ملک؛ و هر هدف دیگر شما نیاز به همراهی یک موسسه کاربلد و باتجربه در این زمینه دارید. ما در موسسه آریان‌پور با تکیه بر دانش و ارتباطات خود در ترکیه، از ملک‌های مطمئن گرفته تا دوره‌های معتبر و مفید، می‌تواند یک همراه و تکیه‌گاه مطمئن برای اهداف و رویاهای رو به حقیقت شما باشد. اما خدمات موسسه آریان پور صرفا در همراهی خلاصه نمی‌شود و ما برای جلب رضایت شما با خدمات زیر کنار شما خواهیم بود:ارائه مشاوره عمومی رایگان در خصوص شرایط و مدارک لازم برای اجاره ملک، شرکت در دوره‌های آموزشی و تحقیقات و … در ترکیه یکی از اصلی‌ترین خدمات موسسه آریان پور به شمار می‌رود. ارائه مشاوره تخصصی برای موارد و اطلاعات تخصصی‌تر که در صورت رسیدن به نتیجه‌ نهایی و ایده‌آل شما، کل مبلغ مشاوره تخصصی به شما عودت داده می‌شود.در کل ما در موسسه آریان‌پور با توجه به نیاز و هدف شما تمام عزم خود را جزم می‌کنیم تا در کمترین زمان ممکن، و با کمترین هزینه ممکن یک همراه مطمئن باشیم. درون مایه و رسالت ما در موسسه آریان پور به گونه‌ای است که علاوه‌بر ارائه برترین نتیجه، در طول مسیر هم همراه شما باشیم.اما یکی از تمایزهای موسسه آریان‌پور که می‌توانیم به آن اشاره کنیم؛ هزینه سفر اعم از هزینه پرواز و هتل است که میهمان ما هستید.

فرم مشاوره رایگان