خدمات سرمایه گذاری در قبرس

همواره اخذ اقامت کشورهای موفق و مدرن در هر قاره‌ای با مشکلات و موانع بی‌شماری رو‌به‌رو بوده است؛ تحریم‌ها و نگرش‌های منفی به ایرانیان در کنار دیگر دلایل برای سخت‌تر کردن این موضوع دخیل هستند. اما در میان هستند برخی روش‌ها یا بهتر است بگوییم کشورهایی که با دردسر کم‌تر می‌توانند آینده بهتری را برای شما رقم بزنند. برای مثال سرمایه گذاری در قبرس از آن دست روش‌هایی است که سرآمد آن اخذ شهروندی قبرس شمالی؛ یکی از امن‌ترین کشورهای جهان است. اما یک نکته مهم که لازم است به آن توجه ویژه داشته باشید؛ سخت‌گیری‌های اخیر دولت قبرس شمالی در این خصوص است که همراهی یک تیم کاربلد هم‌چون موسسه آریان پور را طلب می‌کند.:
قبرس سومین جزیره بزرگ دریای مدیترانه با ابعاد حدود ۲۸۵ کیلومتر مربع و جمعیتی بالغ بر ۳۲۶ هزار نفر است که به دلایل مختلف به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم شده است. زبان غالب در بخش شمالی زبان ترکی است و به دلایل مشکلات مرزی در حوزه اتحادیه اروپا قرار ندارند. البته این موضوع به این معنا نیست که شما با سرمایه‌گذاری در قبرس شمالی سود و سرآمد آن‌چنانی نسیبتان نمی‌شود؛ بلکه برعکس شما در حال سرمایه گذاری در کشوری هستید که علاوه‌بر سود قابل قبول، امنیت بالایی در سرمایه گذاری دارد.

چرا قبرس برای سرمایه گذاری گزینه ایده آلی است؟

پایین بودن نرخ ریسک یا Expropriation risk
پایین بودن نرخ ریسک یا Expropriation risk یکی از دلایل عمده سرمایه گذاری در قبرس شمالی است. Expropriation risk به معنای امنیت سرمایه است و بیان‌گر نحوه برخورد و عملکرد نظام قضایی کشور و قانون مصادره اموال را با سرمایه گذاران خارجی است. بازه عددی این میزان از ۱ الی ۷ است پایین بودن این میزان بیان‌گر امنیت سرمایه گذاری در این کشور است. با توجه به تمهیدات لازمه از جانب دولت قبرس شمالی این میزان در قبرس بسیار پایین است.
پایین بودن نرخ مالیات در قبرس
سیستم فعلی مالیاتی در قبرس شمالی به طور کامل با مقررات اتحادیه اروپا و سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD) سازگار است. نرخ مالیات در قبرس شمالی تا سال ۲۰۱۳ معادل ۱۰ درصد بود و این میزان از سال ۲۰۱۳ به بعد به ۱۲.۵ درصد افزایش یافت که همین میزان عدد مالیات هم به نسبت سایر کشورها عدد منطقی است. این مالیات از درآمدهای بدست آمده اخذ می‌شود؛ (در عین حال، نرخ موثر مالیات شرکت برای اکثر تراکنش‌های بین‌المللی که از طریق قبرس شمالی صورت می‌گیرند صفر است).
امکان سفر به کل اروپا برای شما فراهم می‌شود
با توجه به موضوعی که در بالا به آن اشاره کردیم؛ شما با سرمایه گذاری در قبرس عملا به عنوان شهروند این کشور شناخته می‌شوید و با توجه به قوانین موجود، یعنی شهروندی قبرس می‌توانید به عنوان شهروند اتحادیه اروپا به کشورهای این اتحادیه سفر کنید.
اخذ پاسپورت اروپایی در سریع‌ترین زمان ممکن
از دیگر نکات مثبت در خصوص سرمایه گذاری در قبرس سرعت صدور پاسپورت اروپایی است که به خودی خود می‌تواند دلیل قانع کننده‌ای برای سرمایه گذاری در این کشور باشد. برای مثال برای اخذ پاسپورت اروپایی از دیگر طرق شما باید چند ماهی را برای سرمایه گذاری در این کشور منتظر بمانید.
عدم نیاز به مدرک زبان برای سرمایه گذاری در قبرس
از دیگر نکات مثبت برای اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری عدم داشتن مدرک زبان است که در کشورهای دیگر یک مانع بزرگ به حساب می‌آید.
سرمایه گذاری در کنار تجار ایرانی
باتوجه به شرایط مناسب سرمایه گذاری در قبرس شمالی؛ ایرانیان بسیاری در این کشور درحال زندگی، تحصیل و سرمایه گذاری هستند. شما با سرمایه گذاری در قبرس شمالی امکان همکاری با تجار ایرانی به ویژه درحوزه ساخت و ساز را خواهید داشت.

انواع روش‌های سرمایه گذاری در قبرس

با توجه به شرایط منحصر به فرد در قبرس برای خرید ملک و سرمایه گذاری از طریق آن؛ این شرایط برای شما محیا می‌شود تا در کمترین زمان عددی کمتر از قیمت خانه در ایران در این کشور صاحب خانه شوید و با تورم حداکثر ۱۰درصدی علاوه‌بر زندگی در یکی از امن‌ترین کشورهای جهان؛ آینده روشن در صورت صلح احتمالی دو قبرس را تجربه کنید.

سرمایه گذاری در قبرس از طریق ثبت شرکت یا کارآفرینی

در این روش شما با سرمایه‌ای در حدود ۲۵۶۲۹ برای شرکت‌هایی با مسئولیت محدود و سرمایه ۶۳۰۲۵ برای شرکت‌هایی با نگرش سهامی عام می‌توانید برای ثبت شرکت و اخذ اقامت و پاسپورت قبرس شمالی اقدامات لازم را انجام دهید. نکته‌ای که در این خصوص باید به آن توجه کنید؛ تایید بیزینس پلن شما توسط دولت قبرس شمالی است که باید نوآورانه باشد. برای اثبات این موضوع می‌توانید روی کمک کارشناسان زبده موسسه آریان پور حساب ویژه باز کنید.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در قبرس

تکمیل فرم های مربوط به ثبت شرکت
نام گذاری شرکت و ثبت آن
پاسپورت با اعتبار
عدم سابقه کیفری
اصل و ترجمه مدرک تحصیلی
ارائه بیزنس پلن اصل و ترجمه مدارک هویتی اما کارآفرینی مورد دیگری است می‌تواند در ابتدا اقامت یک ساله و سپس اقامت دائم را برای شما و خانواده زیر ۱۸ سال به همراه داشته باشد.

چرا ما را انتخاب کنید؟

همانطور که در ابتدا به موضوع سرمایه گذاری در قبرس شمالی اشاره کردیم،نه تنها برای سرمایه گذاری،بلکه برای هر مقصد و هدفی نیاز به همراهی یک مشاور و متخصص کاربلد وبا تجربه در آن زمینه دارید مجموعه ما با تکیه بر دانش،ارتباطات وتجربه چندین ساله خود در ترکیه و قبرس،یک همراه مطمئن برای مسیر پر پیچ وخم سرمایه گذاری و خرید ملک و خصوصا اخذشهروندی وپاسپورت ترکیه در کنار شما خواهیم بود تا به نتیجه نهایی و ایده آل شما برسیم.اما خدمات ما صرفا در این مورد خلاصه نمی شود،سایر مواردی را که میتوانیم به عنوان خدمات به آنها اشاره داشته باشیم را میتوانید در قسمت خدمات وب سایت مشاهده کنید.در کل ما با توجه به نیاز وهدف شما تمام عزم خود را جزم کرده تا در کمترین زمان ممکن وبا کمترین هزینه و با دقت بالا صادقانه همراه شما باشیم.درون مایه ورسالت ما به گونه ای است علاوه بر ارائه برترین نتیجه، تا زمانی که شما تشخیص بدین در تمام موارد مهاجرت وزندگی در ترکیه در کنار شما هستیم.

فرم مشاوره رایگان